Krajobraz w obiektywie 2023

W imieniu Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK im. Waldemara Dońca w Łodzi serdecznie zapraszamy do udziału w wystawie fotograficznej pn. „Krajobraz w obiektywie”.

To już druga edycja tego wydarzenia, organizowanego wspólnie z Oddziałem Warszawskim PTTK, którego celem jest upowszechnianie fotografii krajoznawczej PTTK i pokazywanie piękna i różnorodności polskiego krajobrazu. Jednym z elementów wystawy jest prezentacja archiwalnych fotografii pochodzących ze zbiorów CFK PTTK. Drugą nie mniej ważną częścią ekspozycji jest prezentacja współczesnych zdjęć i promocja bogatego dorobku fotografów, krajoznawców działających w środowisku PTTK.

Do współpracy zapraszamy członków PTTK, Instruktorów Fotografii, przedstawicieli Oddziałowych Komisji Fotografii Krajoznawczych, Kół Fotograficznych PTTK – profesjonalistów i amatorów.

Zeszłoroczną wystawę „Krajobraz w obiektywie” można było podziwiać w siedzibie Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK, w Galerii W-Z przy Starówce w Warszawie, gdzie każdego dnia przemieszcza się ok 200.000 osób, w Domu Powstańców Warszawskich a także w Pałacu w Chrzęsnem podczas Sejmiku Krajoznawczego pn. „Ziemia Norwida”.

W najbliższym czasie wystawę będzie można obejrzeć w siedzibie Zarządu Głównego PTTK w Warszawie.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Zgłoszenie (max. 3 fotografie (jpg., tif.) o rozdzielczości min. 300 dpi przy wielkości min. A4) należy przesłać drogą mailową na adres biuro@cfk.pttk.pl do dnia 30/05/2023. 

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko autora oraz nazwę reprezentowanej jednostki (oddział, klub, komisja).

Poniżej prezentujemy zeszłoroczną wystawę.

szukaj
« z 3 »