Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
  • tłumacz języka migowego
kanał rss

CFK W PJM

Kontakt z CFK

W celu skontaktowania się z pracownikami Centrum Fotografii Krajoznawczej można wybrać jeden z następujących sposobów:

  • Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 42 636 40 10
  • Kontakt poprzez pocztę elektroniczną na adresy e-mail: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ, WYŚLIJ WIADOMOŚĆ, WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
  • Kontakt listowny na adres: Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK, ul. Wigury 12a, 90-301 Łódź
  • Kontakt bezpośredni poprzez przybycie do siedziby Centrum Fotografii Krajoznawczej.
    Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00.
    Wizytę osobistą najlepiej zapowiedzieć wcześniej poprzez kontakt telefoniczny lub wiadomość e-mail. Ze względu na tylko częściową dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych, pracownicy mogą zejść na spotkanie na poziom 0 obiektu lub zaoferować pomoc w dostaniu się na pierwsze piętro.

Siedziba CFK

Siedziba Centrum Fotografii Krajoznawczej znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Wigury 12a w Łodzi. Obiekt jest tylko częściowo dostępny dla osób niepełnosprawnych i posiada bariery architektoniczne. Brama wejściowa oraz wjazdowa na posesję znajduje się od ulicy Wigury. Wejście do budynku znajduje się blisko bramy wjazdowej oraz bezpośrednio na wprost parkingu z wyznaczonym jednym miejscem dla osób niepełnosprawnych. Biuro dyrektora, sekretariat, księgowość oraz Regionalna Pracownia Krajoznawcza, znajdują się na pierwszym piętrze budynku.

Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK im. Waldemara Dońca w Łodzi zajmuje się archiwizacją i udostępnianiem zbiorów fotograficznych o tematyce krajoznawczej oraz związanej z działalnością Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Ponadto gromadzi czasopisma, książki, katalogi, dotyczące fotografii krajoznawczej. W swych zbiorach posiada również ciekawą kolekcję sprzętu fotograficznego. Centrum organizuje także szkolenia i wystawy, propaguje Odznakę Fotografii Krajoznawczej PTTK, wydaje publikacje krajoznawcze, organizuje spotkania autorskie. Wykonuje własną dokumentację fotograficzną.


do góry