Strona główna/Nasza działalność/Konkursy/Moja Fotogeniczna Łódź/I edycja Konkursu "Moja Fotogeniczna Łódź" 2021

Konkurs fotograficzno - geograficzny "Moja Fotogeniczna Łódź"

Konkurs wiedzy o Łodzi dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkół średnich.

Organizatorzy konkursu:

• Fundacja im. Stanisława Liszewskiego,
  • Kuratorium Oświaty w Łodzi,
  • Muzeum Miasta Łodzi,
  • Uniwersytet Łódzki,
  • Urząd Miasta Łodzi,
  • Stowarzyszenie "Społecznie Zaangażowani"
  • Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK

I edycja Konkursu "Moja Fotogeniczna Łódź" 2021

12 . 10 . 2023

7 listopada 2021 r. godz. 16.00 w Muzeum Miasta Łodzi odbyło się rozstrzygnięcie I edycji konkursu historyczno – geograficznego wiedzy o Łodzi dla młodzieży szkolnej Moja fotogeniczna Łódź. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało: „Tajemnice zielonej Łodzi”. Głównymi punktami spotkania były: ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz pokaz wyróżnionych prac.

Wyniki konkursu

Laureaci I edycji konkursu wiedzy o Łodzi Moja fotogeniczna Łódź pt. „Tajemnice zielonej Łodzi”:

• I nagroda – Anna Jaros (kl. III XXIX LO im. Janka Bytnara „Rudego” w Łodzi)
  • II nagroda ex aequo – Lena Kowalska (kl. 7 SP „Scholasticus” w Łodzi) oraz Julian Leszkowicz (kl. II XXIX LO im. Janka Bytnara „Rudego” w Łodzi)
  • III nagroda ex aequo – Anna Wieczorkowska ( kl. 8 SP nr 11 im. Marii Kownackiej w Łodzi) oraz Martyna Woźnicka ( kl. II XXIX LO im. Janka Bytnara „Rudego” w Łodzi)
I edycja Konkursu "Moja Fotogeniczna Łódź" 2021

42 zdjęcia