Strona główna/Nasza działalność/Aktualności/Krajobraz w obiektywie 2024

Krajobraz w obiektywie 2024

6 . 06 . 2024

W imieniu Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK im. Waldemara Dońca w Łodzi oraz Oddziału Warszawskiego PTTK serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji wystawy fotograficznej pn. Krajobraz w obiektywie.

Celem wydarzenia jest promocja twórczości instruktorów fotografii krajoznawczej PTTK, wspieranie kół fotograficznych działających w ramach Towarzystwa a także pokazywanie piękna i różnorodności polskiego krajobrazu.

Wystawy z cyklu „Krajobraz w obiektywie" są ważnym zapisem dorobku fotograficznego członków PTTK, mają ogromną wartość artystyczną i dokumentacyjną. Ekspozycje były obecne w Łodzi, Warszawie, Wałbrzychu, uświetniały wiele ważnych wydarzeń z życia PTTK takich jak Sejmik Krajoznawczy w Chrzęsnem czy VII Ogólnopolski Kongres Krajoznawstwa Polskiego, który odbył się jesienią 2023 roku na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.

Wszystkich członków PTTK, zrzeszonych oraz niezrzeszonych, instruktorów i pasjonatów fotografii serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej cennej inicjatywie!

Zgłoszenia należy wysłać na adres WYŚLIJ WIADOMOŚĆ do dnia 14.09.2024 r.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

REGULAMIN WYDARZENIA

Projekt zaproszenia: CFK PTTK

Fotografia: Wioletta Koc - Sopocki Klub Fotograficzny - Oddział PTTK Sopot, Anna Michalak - Sopocki Klub Fotograficzny - Oddział PTTK Sopot, Alojzy Ziółkowski - KFK PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej.

Krajobraz w obiektywie 2023

20 zdjęć
archiwum: CFK PTTK
  • opis

Wystawa prezentująca bogaty dorobek fotograficzny członków PTTK, krajoznawców, instruktorów fotografii oraz przedstawicieli klubów fotograficznych z całej Polski.

• Krajobraz w obiektywie 2023